krasnoludki
smerfy
misiaki
biedronki
jezyki

Przedszkole Nr 8 im. Janka Wędrowniczka w Koninie

Przedszkole Nr 8
im. Janka Wędrowniczka
ul. Przemysłowa 12, 62-510 Konin

tel: 63 242 48 07

Zajęcia dodatkowe

W NASZYM PRZEDSZKOLU ODBYWAJĄ SIĘ BEZPŁATNE ZAJĘCIA DODATKOWE REALIZOWANE
PO GODZINIE 13.00
.
 

W ZAJĘCIACH DODATKOWYCH MOGĄ BRAĆ UDZIAŁ CHĘTNE DZIECI, KTÓRE PRZEBYWAJĄ W TYM CZASIE
W PRZEDSZKOLU ZGODNIE Z GODZINAMI WSKAZANYMI PRZEZ RODZICÓW
W DEKLARACJI.


WYJĄTEK STANOWI RELIGIA, TERAPIA LOGOPEDYCZNA, ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE - NA TE ZAJĘCIA RODZIC MOŻE PRZYPROWADZIĆ DZIECKO PONOWNIE DO PRZEDSZKOLA (BEZPOŚREDNIO DO NAUCZYCIELA RELIGII, LOGOPEDY, TERAPEUTY)
I ODEBRAĆ JE NIEZWŁOCZNIE PO ICH ZAKOŃCZENIU.



UDZIAŁ W ZAJĘCIACH DODATKOWYCH WYMAGA PISEMNEJ ZGODY RODZICÓW LUB OPIEKUNÓW PRAWNYCH DZIECKA.


 

Grupa I Krasnoludki

Grupa II Misiaki

Grupa III Biedronki

Grupa IV Jeżyki

Grupa V Smerfy

 

NASZE PROPOZYCJE ZAJĘĆ DODATKOWYCH NA ROK SZKOLNY 2019/2020:
 

 

RELIGIA-   Małgorzata Koronkiewicz

                                                    

 wtorek                                        

 13.00 - 13.30 gr. IV Jeżyki
 13.30 - 14.00 gr. V Smerfy    

 czwartek

 13.00 - 13.30 gr. IV Jeżyki
 
13.30 - 14.00 gr. V Smerfy 

                            

TERAPIA LOGOPEDYCZNA-  Weronika Kantanista

 

poniedziałek 12.30 - 15.30

wtorek 10.00 - 11.00

piątek 11.00 - 12.00, 12.30 - 15.30

 

                                                            

 RYTMIKA

gr. I Krasnoludki - czwartek 09.00 - 09.30

gr. II Misiaki - czwartek 09.00 - 09.30 

gr. III Biedronki - czwartek 09.00 - 09.30

gr. IV Jeżyki -  czwartek 09.00 - 09.30

gr. V Smerfy -  czwartek 09.00 - 09.30

                                    

 

ZAJĘCIA PLASTYCZNE- Magdalena Magdziarz-Fornalska 

             

środa

13.00 - 13.30 A

13.30 - 14.00 B

                 

 

JĘZYK ANGIELSKI:

 Aleksandra Nowaczyk  gr. I, V 

  Weronika Kantanista   gr. II, III  

   Milena Drop  gr. IV 

                                                                                       

Grupa I Krasnoludki

wtorek 11.00 - 11.30
środa 10.00 - 10.30
 

Grupa II Misiaki

środa 10.30 - 11.00
piatek 10.30 - 11.00

 

Grupa III Biedronki

środa 11.00 - 11.30 
piątek 10.30 - 11.00

 

Grupa IV Jeżyki

wtorek 11.00 - 11.30
czwartek 11.00 - 11.30

 

Grupa V Smerfy

wtorek 11.30 - 12.00
piątek 10.00 - 10.30

 

                                                              

ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE- Justyna Berkowska

 

 poniedziałek      13.00 - 16.00

 

PRZYJACIELE ZIPPI-EGO- Justyna Berkowska

 

piątek    12.00 - 13.00 

 

 

 

 

W każdej grupie odbywają się również warsztaty prowadzone przez nauczycieli naszej placówki:

 

GRUPA I  

WARSZTATY TANECZNE

czwartek 14.15-14.30

WARSZTATY "W KRAINIE EMOCJI"

środa 14.45-15.00

 

GRUPA II  

WARSZTATY ARTYSTYCZNE

środa 13.30-14.00

WARSZTATY "ZABAWY Z CZYTANIEM"

czwartek 13.00-13.30 
 

 

GRUPA III  

WARSZTATY "EKSPERYMENTY"

wtorek 13.00-13.30 

WARSZTATY MATEMATYCZNE

środa 14.30-15.00

 

 

GRUPA IV  

WARSZTATY "GIMNASTYKA KOREKCYJNA"

czwartek 14.00-14.30

WARSZTATY "KODOWANIE"

piątek 14.30-15.00

 

 

GRUPA V  

WARSZTATY TANECZNE

piątek 14.00-14.30

WARSZTATY RUCHOWE

czwartek 14.00-14.30

 

               

Linki

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.