krasnoludki

im. Janka Wędrowniczka
ul. Przemysłowa 12, 62-510 Konin

Harmonogram - Teatrzyków

Zgodnie z podstawa programową jednym z celów wychowania przedszkolnego jest wprowadzanie dziecka w świat wartości estetycznych.

Ważnym elementem tych działań jest wychowanie przez sztukę, czyli umożliwienie dzieciom m.in. udziału w przedstawieniach teatralnych podczas których dzieci nabywają wielu nowych doświadczeń oraz kształtują swój obraz świata.

Spektakle doskonalą spostrzegawczość, koncentrację uwagi, wyobraźnię, ukazują piękno języka współczesnego i klasyki oraz poprzez bogate treści moralne uczą odróżniania dobra od zła
 i wyciągania wniosków.

W roku szkolnym 2018/2019 proponujemy dzieciom udział

w nastepujacych przedstawieniach teatralnych:

Aktualizacja: 18 września 2018

Linki