krasnoludki
biedronki
jezyki
smerfy
misiaki

Przedszkole Nr 8 im. Janka Wędrowniczka w Koninie

Przedszkole Nr 8
im. Janka Wędrowniczka
ul. Przemysłowa 12, 62-510 Konin

tel: 63 242 48 07

Zajęcia dodatkowe


W NASZYM PRZEDSZKOLU ODBYWAJĄ SIĘ BEZPŁATNE ZAJĘCIA DODATKOWE REALIZOWANE
PO GODZINIE 13.00
.
 

W ZAJĘCIACH DODATKOWYCH MOGĄ BRAĆ UDZIAŁ CHĘTNE DZIECI, KTÓRE PRZEBYWAJĄ W TYM CZASIE
W PRZEDSZKOLU ZGODNIE Z GODZINAMI WSKAZANYMI PRZEZ RODZICÓW
W DEKLARACJI.


WYJĄTEK STANOWI RELIGIA, TERAPIA LOGOPEDYCZNA, ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE - NA TE ZAJĘCIA RODZIC MOŻE PRZYPROWADZIĆ DZIECKO PONOWNIE DO PRZEDSZKOLA (BEZPOŚREDNIO DO NAUCZYCIELA RELIGII, LOGOPEDY, TERAPEUTY)
I ODEBRAĆ JE NIEZWŁOCZNIE PO ICH ZAKOŃCZENIU.



UDZIAŁ W ZAJĘCIACH DODATKOWYCH WYMAGA PISEMNEJ ZGODY RODZICÓW LUB OPIEKUNÓW PRAWNYCH DZIECKA.


 

Grupa I Krasnoludki

Grupa II Biedronki

Grupa III Jeżyki

Grupa IV Smerfy

Grupa V Misiaki

 

 

 

NASZE PROPOZYCJE ZAJĘĆ DODATKOWYCH NA ROK SZKOLNY 2018/2019:
 

 

 

RELIGIA-   Małgorzata Koronkiewicz

                                                    

              poniedziałek                                        

          12.30 - 13.00 Gr. IV Smerfy 
          
13.00 - 13.30 Gr. III Jeżyki
          13.30 - 14.00 Gr. V Misiaki     

             środa

                                12.30 - 13.00 Gr. IV Smerfy 
                                
13.00 - 13.30 Gr. III Jeżyki
                               
 13.30 - 14.00 Gr. V Misiaki 

                  

                

               

TERAPIA LOGOPEDYCZNA-  Aneta Szmytkiewicz

 

środa 12.30 - 15.30

czwartek 10.00 - 11.30

piątek 12.30 - 15.30

 

                                                     

 
               

 RYTMIKA

        

 

                    

      Gr. I Krasnoludki - poniedziałek 10.00 - 10.30

                                    Gr. II Biedronki - poniedziałek 10.00 - 10.30 

                                    Gr. III Jeżyki - poniedziałek 10.00 - 10.30

                                    Gr. IV Smerfy -  poniedziałek 10.00 - 10.30

                                    Gr. V Misiaki - poniedziałek 10.00 - 10.30

 

                    

                    

ZAJĘCIA PLASTYCZNE- Magdalena Magdziarz 

                  

                               środa

                        13.00 - 13.30 A
                        13.30 - 14.00 B

                 

   

 

JĘZYK ANGIELSKI - Aleksandra Nowaczyk   Weronika Kantanista 
                                             Gr. I, III, IV                           Gr. II, V  

   

Grupa I Krasnoludki

wtorek 9.30 - 10.00
czwartek 9.30 - 10.00
 

Grupa II Biedronki

wtorek 10.00 - 10.30
czwartek 10.00 - 10.30

 

Grupa III Jeżyki

wtorek 10.00 - 10.30 
czwartek 10.00 - 10.30

 

Grupa IV Smerfy

wtorek 10.30 - 11.00
czwartek 10.30 - 11.00

 

Grupa V Misiaki 

wtorek 9.30 - 10.00
czwartek 9.30 - 10.00

 

                                                              

 

ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE- Magdalena Magdziarz

 

                                                             poniedziałek      13.00 - 16.00

 

           

W każdej grupie odbywają się również warsztaty prowadzone przez nauczycieli naszej placówki:

 

GRUPA I  

 

ZABAWY BADAWCZE
piątek 14.45-15.00

 

SPOTKANIE Z BAJKĄ
czwartek 14.15-14.30

 

 

GRUPA II  

 

WARSZTATY MATEMATYCZNE
wtorek 14.45-15.15

 


 

GRUPA III  
 

ZABAWY Z GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ
piątek 13.30-14.00 

 

WARSZTATY RUCHOWE
wtorek 13.00-13.30

 

 

GRUPA IV  

 

ZABAWY Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM
czwartek 13.45-14.15

 

ZABAWY W TEATR
piątek 13.45-14.15

 

 

 

GRUPA V  

 

ORKIESTRA
wtorek 13.30-14.00

 

JĘZYK MIGOWY DLA DZIECI
poniedziałek 13.00-13.30

 

               

Aktualizacja: 19 września 2018

Linki

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.